Svet-Stranek.cz
Průvodce, pohádky, fotky, informace, recepty, kontakty...
Pohádkové putování po Slovinsku

Průvodce pohádkovým Slovinskem:Průvodce, pohádky, fotky, informace, recepty, kontakty...

Průvodce pohádkovým Slovinskem

Slovinsko je jedním z nejmenších a nejmladších států Evropy. Má však ohromné bohatství přírodních krás - strmé štíty velehor, prameny řek s mohutnými vodopády, modročistá horská jezera, tisíce krasových jeskyní, jedinečné živočichy a také kousíček moře. Slovinsko je také zemí vinic a lesů, které pokrývají přes polovinu území.
Žijí zde lidé s podobnými vlastnostmi a podobnými problémy jako my. Mají také podobný jazyk, můžeme jim, pokud se budeme snažit, dobře porozumět a seznámit se s jejich pohádkovou zemí, opředenou mnoha legendami.

Pohádkové Slovinsko jako e-book do vašeho počítače, tabletu, mobilu
na nové stránce Pohádkové Slovinsko
Při plánování prázdninové cesty se můžete inspirovat v nové knize Průvodce pohádkovým Slovinskem, kterou bychom vám chtěli na těchto stránkách představit.

Knihu tvoří dvě části:

  • první je průvodce nejzajímavějšími oblastmi a místy Slovinska s praktickými informacemi, tipy a internetovými adresami, na kterých si můžete zajistit ubytování, program, zjistit aktuální počasí ap.,

  • v druhé části jsou pohádky,  pověsti a příběhy vztahující se k místům popisovaným v části první.

Na těchto stránkách si můžete knihu prolistovat, podívat se na fotografie, které se do Průvodce nevešly, zasoutěžit si o ceny.
Najdete zde tipy na výlety, odkazy na prověřené cestovní kanceláře a možnosti ubytování, na zajímavé články a filmy o Slovinsku.Objednávejte zde
návštěvníků stránky
celkem109 846
tento týden106
dnes18